pomidorowy krioliftpromocja

PILING KAWITACYJNY + KRIOTERAPIA Z AMPUŁKĄ + ALGI POMIDOROWE

To wyjątkowo skuteczny zabieg ujędrniający i biorewitalizujący skórę. Połączenie go z maską na bazie alg i wyciągu z pomidorów potęguje efekty zabiegowe.

PILING KAWITACYJNY

Ultradźwięki o określonej częstotliwości drgań indukują falę elastyczną. Fala ta w obecności toniku rozpylonego na powierzchni skóry, tworzy mikroskopijne pęcherzyki cieczy wypełnione rozrzedzonym gazem. Pod wpływem drgań ultradźwiękowych pęcherzyki ulegają nagłemu poszerzeniu, a następnie dochodzi do ich gwałtownego zapadnięcia - implozji. W krótkim czasie - rzędu mikrosekund - na niewielkiej przestrzeni uwalnia się duża ilość ciepła i znacznie rośnie ciśnienie. W efekcie dochodzi do rozbijania martwych komórek warstwy rogowej skóry, bez jakichkolwiek uszkodzeń komórek znajdujących się w głębszych warstwach. Zjawisko to nazywamy kawitacją.

Zastosowanie:

  • bezbolesne i dokładne oczyszczenie skóry twarzy, szyi, dekoltu,
  • uwolnienie por skóry od nadmiaru łoju, bakterii, substancji toksycznych,
  • sterylizacja obszaru poddanego zabiegowi,
  • usunięcie martwych komórek skóry,
  • wzmocnienie metabolizmu komórkowego skóry,
  • rozjaśnienie przebarwień, plam pigmentacyjnych.

KRIOTERAPIA Z AMPUŁKĄ

Zabieg krioliftu oparty jest na dobroczynnym działaniu krioterapii. Wykorzystuję się tu specjalną aparaturę z głowicą uwalniającą stabilne zimno bezpośrednio na skórę, nie wywołując uczucia dyskomfortu. Dzięki temu aktywne substancje zastosowane w ampułce penetrują głęboko w skórę a ich czynniki aktywne są w pełni przyswajane. Zabieg powoduje silne dotlenienie i ujędrnienie skóry.

ALGI POMIDOROWE

Maseczka algowa przeciwstarzeniowa zawiera w swoim składzie ekstrakt z pomidora. Bogaty jest on w likopen, karotenoidy (źródło prowitaminy A), antyoksydanty (wit. E, C) oraz wiele innych składników mineralnych. Likopen (czerwony barwnik) neutralizuje procesy wywołane przez promieniowanie UV (główne reakcje wolnorodnikowe), które są przyczyną uszkodzeń komórek skóry. To on opóźnia procesy starzenia. Wit. C zawarta w pomidorach wzmacnia naczynia krwionośne, wpływa na lepsze dotlenienie skóry. Wit. A + E nawilża, chroni, działa przeciwzmarszczkowo.

Przeznaczenie: dla wszystkich typów cery; szczególnie dla skóry skłonnej do powstawania zmarszczek, suchej, dojrzałej, zwiotczałej, szarej, zmęczonej.

cena regularna: cena promocyjna:
190 pln 119 pln

Promocja ważna: od 1.07.2015 do 31.08.2015 lub do wyczerpania zapasów.